За штатним розписом у закладі дошкільної освіти працює 29 осіб. З них 10 педагогів та 19 осіб обслуговуючого персоналу.

Педагогічний склад: завідувач - 1; вихователь-методист - 1; музичний керівник - 1; практичний психолог - 1; вихователі - 6.

Вихователь-методист Гардаш Лариса Анатоліївна (кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії"; Вища освіта)

- Здійснює методичне керівництво освітньою діяльністю педагогічного колективу дошкільного закладу;
- Організовує розроблення перспективних планів роботи дошкільного закладу (на рік, квартал, місяць тощо);
- Забезпечує умови для ефективного педагогічного процесу, фізичного та психічного розвитку дітей;
- Організовує роботу творчої групи педагогів дошкільного закладу з метою аналізу перспективного педагогічного досвіду, розроблення моделей планування та проведення освітнього процесу, організації різних видів і форм діяльності дітей, методичних рекомендацій для педагогів і батьків, зразків наочно-дидактичного матеріалу та іншого навчально-методичного забезпечення;
- Вивчає й узагальнює перспективний педагогічний досвід, поширює його серед педагогів;
- Організовує наставництво молодих спеціалістів, надає допомогу студентам;
- Бере участь у визначенні змісту роботи педагогічної ради;
- Допомагає створити сприятливий емоційно-психологічний клімат у педагогічному колективі;
- Налагоджує співпрацю із ЗНЗ №50 для забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти.

Наші вихователі:

- Вихователь групи №1 - Кінаш Тетяна Юріївна (Вища освіта; "Спеціаліст другої категорії");
- Вихователь групи №2 - Ященок Ганна Миколаївна (Вища освіта; "Спеціаліст першої категорії");
- Вихователь групи №3 - Стадник Антоніна Іванівна (Вища освіта; "Спеціаліст вищої категорії");
- Вихователь групи №4 - Островерх Ірина Миколаївна (Вища освіта; "Спеціаліст");
- Вихователь групи №5 - Кравчук Ірина Анатоліївна (Вища освіта; "Спеціаліст")
- Вихователь групи №6 - Чигріна Олена Ігорівна (Вища освіта; "Спеціаліст").

1. Стежать за станом і зміцненням здоров'я кожної дитини в групі; спільно з медперсоналом установи регулярно проводять комплексні заходи, що сприяють зміцненню здоров'я, психофізичному розвитку дітей.
2.
Планують і здійснюють навчально-виховну роботу відповідно до програми в тісному контакті з іншими вихователями та спеціалістами установи.
3.
Вивчають індивідуальні здібності, схильності та інтереси дітей. Уміло використовують результати вивчення у своїй педагогічній діяльності з метою розвитку кожної дитини.
4.
Забезпечують суворе виконання встановленого режиму дня і занять.
5.
Регулярно інформують завідувача ДНЗ та старшу медсестру про зміни в стані здоров'я дітей. Повідомляють старшу медсестру про відсутніх дітей, з'ясовують причину їх відсутності, ведуть табель обліку відвідувань.
6. Ведуть роботу з батьками з питань виховання дітей у сім'ї, залучає їх до активної співпраці з дитячим садом.

7. Спільно з музичним керівником готують свята, організовують дозвілля дітей.

8. Систематично підвищують професійну кваліфікацію і педагогічний рівень на курсах, семінарах, відкритих переглядах.

Музичний керівник Богданова Лариса Павлівна (Вища освіта; кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії")

- Відповідає за музичне виховання;
- Організовує та проводить музичні заняття, літературно-музичні ранки;
- Виявляє музично обдарованих дітей;
- бере участь у проведенні ранкової гімнастики, фізкультурних розваг і занять, забезпечує музичний супровід організованих ігор дітей, проводить театралізовані розваги.

Практичний психолог Добровольська Юлія Григорівна (Вища освіта; кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії").

- Допомагає дітям. батькам, педагогам у вирішенні конкретних проблем;
- Проводить психологічну діагностику, визначає ступінь відхилень (розумових, емоційних) у розвитку вихованців, виявляє порушення соціального розвитку і проводить психолого-педагогічну корекцію;
- Бере участь у планування та розробці розвиваючих та корекційних програм в освітньому процесі;
- Сприяє розвитку творчо обдарованих вихованців;
- Формує психологічну культуру педагогічного колективу, батьків, вихованців.